Setting Antykonwent Rafineria 2021

Na obszar Grand Rapids szykuje się wyprawa. Knajpa w Battle Creek prowadzi rekrutację wśród swoich bywalców. Ponoć są w to jakoś zamieszani Schultzowie, a wiesz jak to jest, jak ugrasz coś od Ligi to możesz być ustawiony na całe życie. Mówią, że właściciel knajpy ma nóż na gardle i zamierza wysłać sporą część własnych ludzi. Obiecują całkiem przyzwoitą wypłatę za pomoc w organizacji Wyścigu ligi Detroit. Ściągają duże, sprawdzone ekipy, moczymordów, gangusów i każdego, kto tylko się nawinie. To może być nasza szansa! No jak to?! Oczywiście, że już się zapisałem…

Z tego co mówią ludzie, pierwsza ekipa składała się głównie z jakichś speców i kilku ludzi Schultzów. Mieli ocenić teren i przygotować wyścig w Grand Rapids. Czemu tam? Cholera wie, ale wyścig Ligi, to wyścig Ligi. Przecież to nie pierwszy raz kiedy Ekipy z Detroit ścigają się poza miastem. Nie wiem, co się z nimi stało, ale jedziemy ich znaleźć i dokończyć ich robotę.

Słyszałem, że ostatnimi czasy teren ten zaczął roić się od gangów plemiennych. Ponoć są tam ludzie z plemion Pottowatomies, Odawa, Kickapoo, Huron i Miami. Nie z tego Miami…, To inne Miami. Z resztą nie ważne. Coś ich tam się namnożyło, nie wiem czego chcą, ale jeżeli tam są, to czegoś chcą i mogą stanowić problem.